1980 / 1981 / 1982 / 1983 / 1984 / 1985 / 1986 / 1987 / 1988 / 1989

Class of 1980
Katherine Benoit
Jerald Barowski
John Bernardy
Mary Chaltry
Elizabeth Chrisianson
Judy Clemonte
Robert Deschaine
Kenneth Diamond
Jonathon Drees
Suzanne Dura
Joseph Faucett
Renee Gauthier
Robert Geniesse
Gordon Groleau
Clauda Hofer
Craig Hopfensperger
Lisa Howard
Monica Kerski
Karl Kiser
Jane Kloida
Lori Kmiecik
Jeffrey Koehler
Phillip Kopish
Michelle Krouth
Mary Ann Lange
Cynthia LaPoine
John Magnin
Richard McGowan
Judith Meyer
Paul Meyer
George Monroe
Joan Multerer
William O’Connell
Kevin Olson
Michael Parthie
Brian Puymbroek
Donald Runnue
Roderick Schuh
Scott Sequin
Todd Setunsky
James Shea
Rita Siebers
Paul Theisen
Lynn Thill
Robert Thull
Michael Thyne
John Trumble
Kathleen Vieth
Kenneth Vieth
Jay Walter
Michael Wickman
Lynda Wilczak
John Wilde
Thomas Williams
Susan Willman
Jacqueline Woulf

Class of 1981
Anthony Ash
David Balthazor
John Bayer
Mary Behnke
Maureen Blazer
Susan Bottger
James Bowles
Robert Breault
Dawn Brix
Doug Brent
Larene Brix
Theresa Buck
Joseph Corry
David DeGrave
John Demers
Patricia Diamond
Jerry Doberstein
James Dulak
Michael Dura
Scott Dura
Deborh Durocher
David Dzurick
James Edlebeck
Jane Fermanich
Patty Jo Fifarek
Thomas Finnessy
Elizabeth Gardon
Tonnie Gauthier
Donald Hayes
Pavi Husu
Lori Janusz
Shawn Kakuk
Marlea Kalm
Timothy Kitzinger
Jerry Klumb
Roy Kobus
Jane Kopish
Alice Kowalski
Troy Kowalski
Roger LaBombard
Linda Labuski
Ann LaLonde
Mary Lauer
Christopher Lauerman
Maria La Via
Renato Mercado
Amy Merntz
Ed Multerer
Lisa Neumann
John O’Connell
Anne Parmelee
Mark Parthie
Susan Peterson
David Pichette
David Plouff
Mary Roberts
Ed Sauve
Lori Schahczinski
Lisa Schomaker
James Settersten
John Shea
Norman Stanley
Fred Strojny
Jeff Sunstrom
Julie Tebo
Diane Theisen
Paul Thetreau
Chris Vanderfin
Mary Waugus
Linda Wilke
Linda Wright
Jeffrey Ziminski

Class of 1982
Joseph Anglehart
Theres Boschaert
Matthew Boyle
Maureen Burdick
Richard Chaltry
Teena Cook
John Cravillion
Roderick Dahlman
Mary Delaat
Tmothy DuFresne
Stephen Erdman
Joanne Falk
John Finnessy
irene Fournier
Todd Franco
Kathleen Gardon
Joseph Geniesse
Aaron Howarth
Thomas Jensen
Mary Lee Johnson
Robert Johnston
Margaet Kerski
Jody Krowth
Paul Maccoux
Ann Magnin
Linda Mason
Tim Mathy
Shaun Maymon
Bernard Meintz
Steve Nockerts
Kathlyn Ouellette
Jennifer Parmelee
Mary Parthie
John Plansky
Nancy Plouff
Bruce Reinhard
Paul Siebers
Diane Thill
Christine Wilde
Melinda Worth
Karen Wright
Christopher Ziemer
Natalie Zubko

Class of 1983
Sean Ash
Julie Balthazo
Lisa Bell
Christopher Berg
Debra Beyer
Paul Boschaert
William Boyle
Mari Breault
Kevin Christenson
Ann Christenson
Adam DeBruin
Barbra Demers
Thomas Drees
Robert Enderby
Mary Faucett
Karen Franco
Katarina Grauers
Paul Hansen
Daniel Hayes
Catherine Heegman
Julie Ann Hopfensperger
Cathleen Jensen
Peggy Kenney
Scott Koehler
Patrick Kopish
Janet LaCanne
Tokk LaLonde
John Maccoux
Daniel McClaire
Brian McDonald
Martin Miller
Phillip Monroe
Jane Multerer
Kevvin O’Connell
Kristine Olson
Gerald Roberts
Kathleen Schneider
Barbara Siebers
Chrstopher Thetreau
Rebecha Thetreau
James Thill
Cynthia Thyne
Deborah Trumble
Mary Walker
Troy Walker
Lori Walters
Joel Williams
Kathleen Worth
James Ziminski

Class of 1984
Tiffany Andersn
Mary Ash
Khareen Barela
Alan Baxter
Robert Benedict
Timothy Beyer
Patti Brenner
Dan Corry
Luann Dura
Sue Egen
David Eklund
Jeff Falk
Paul Gardon
Brian Grandaw
Patrice Greisinger
Lynn Hamblen
Lynn Hebert
Randy Hofer
Kristin Kiser
Todd Kitzinger
David Koch
Bill Kopish
Jill Kroath
Kevin LaLuzerne
Amy LaCombe
Lori Hanger
Tim Lauerman
Cathy Lawson
Lynn Lentz
Amber Maymon
Lisa Milbach
Karen Ouellette
Laurie Paris
Daniel Pearson
Dan Pichette
Betty Roberts
Kestin Ruoff
Mary Schneider
Stephanie Sequin
Chris Smith
Steve Strojny
Steve Tebo
Brian Tidmore
Kaniel Thyne
Steve Urbaniak
Laura VanAcker
Paul VanAcker
Lizabeth Ziemer

Class of 1985
Diane Beyer
Joseph Boyle
Kris Carriveau
Ann Chaltry
Lonee Chevalier
Christine Erdman
Mary Fournier
Edward Gauthier
Laurie Geniesse
Scott Harbick
Maureen Harpt
Wayne Hass
Jackie Horaly
Mark Hebert
Ann Jensen
Tony Kakuk
Maureen Klumb
David Konyn
Jody LaLuzerne
Charles Lefebvre
Robert Magnin
Tom Matykowski
William McMahon
John Miller
Mike Multerer
Priscilla Parmelee
Colleen Renk
Dan Roland
Patti Schneider
Scott Schomaker
Thomas Schubart
Matthew Schuh
Thomas Schwaba
Michelle Sobay
Jim Sobeski
Karen Sotka
Kimbrly Suchla
Timothy Tebo
Matt Thill
Jenny Thyne
Vivian Todzy
James Vanidestine
Jay Vanidestine
Todd Walker
Lisa Walters
Brent Wettstein
Chris Williams
Lori Worth
Kenny Wright

Class of 1986
Chris Anderson
Peter Anglehart
James Ash
Denise Balthazor
Mary Benesh
Jean Boschaert
Heidi Chaltry
James Christopherson
Christopher Corry
Sara Darcy
Ann DeBruin
Jacalyn Dobersten
Harold Dohl
Christopher Drees
Peter Drees
Christine Dura
Melissa Dzurick
Kelli Finger
Suzette Franco
Edmond Garrison
Michael Harper
Stacie Hoefgen
Nancy Hofer
Laura Johnson
Deborah Kenney
Jean Koch
John Konyn
Dan Kovach
Christopher Lyons
Cindy Martin
Deidre McCormick
Tammy Menard
Jill Meyers
Ann Mezo
Michael Nicllaus
Robert Organ
Robert Paris
Michael Pearson
Dean Pichette
John Schneider
Sandra Schreiner
Timothy Schwaba
Sara Sequin
Maria Sobeski
JoAnne Stadola
Jean Thetreau
Patrick Thyne
Jeffrey Trudell
Susan Trumble
Richard Wegner
Daniel Worth
Robert Worth
Jeffrey Zoeller

Class of 1987
Julie Albert
Siobhon Arnold
Ann Ash
Tony Behnke
Diane Boschaert
Paul Boyce
Andy Carrveau
Joe DeGroot
Dan Drees
Deanna Enderby
Mike Enderby
Mike Erdman
Richard Faucett
Jacci Girard
Renelle Goergen
Kevin Grenier
Susan Harbick
Carl Johnson
Kathy Kalm
Kelli King
Marcia Konyn
Shannon LaLuzerne
Michelle Mann
Chris Neville
Charlie O’Connell
Meredith Olson
Cindy Renk
Sheryl Rynish
Wendy Schuette
Sue Sobeski
Jeff Tebo
Greg Vanderfin
Daniel Vanidestine
Robert White
Jon Ziminski
Brian Zoeller

Class of 1988
Greg Baxter
Carrie Behrendt
James Benesh
Ann Christopherson
Doug Chronert
Robert Darcy
Sarah DeBruin
Thomas Demers
Lynette Deschaine
Travis Dory
John Gardon
Larry Garrison
Lee Ann Grandaw
Lisa Harper
Angie Harpt
Deborah Johnson
John Klatt
Anne Kopish
Chris Lesperance
Katie Magnin
David Niemann
Greg Pearson
Carol Rynish
Molly Schwaba
Andrew Steffen
Sara Thetreau
Lynn Walters
Lisa Wipfli
Cynthia Worth
Jodi Zeratsky

Class of 1989
Laura Ash
Colleen Bakken
Dawn Basak
Mary Boschaert
Jonathan Bush
Kristin Cade
Jason Cook
Predrag Dragojlovic
James Dellisse
Paul Geniesse
Theresa Glosny
Kristi Grenier
Andrew Herning
Florian Kielbecki
Mark Lesperance
Russell Mathy
Jennifer Moberg
Michelle Organ
Sue Ouellette
Debbie Paris
Chris Pamateer
Jane Skowland
James Thull
Laurie Zajac
Christopher Ziminski